Účastnili jsme se technologické konference Cisco Tech Day

V Praze, v prostorách hotelu Congress Clarion, se dne 19.4.201 konala technologická konference Cisco TechDay 2016. Letošní ročník byl primárně zaměřen na odbornou technickou veřejnost, která mohla v rámci přednášek a diskuzí čerpat nové informace z oblastí automatizace, programovatelnosti sítí, cloudového řešení, bezpečnosti, analytických nástrojů, digitalizace či IoT.

Letošní novinkou byla samostatná část určená pouze pro studenty, kteří měli na akci zvýhodněné vstupné. JobFair nabídl studentům technologické novinky, nastínil jim existující možnosti certifikací a budoucí pracovní příležitosti v oblasti IT a networkingu.

V prezentační zóně jsme měli připravený stánek, na kterém jsme ve spolupráci s naším zákazníkem, společností Olympus připravili zajímavou soutěž. Úlohou soutěžících bylo správně odpovědět na sérii tří otázek, díky čemu byli zařazeni do losování o hodnotné ceny od Olympusu. Některé otázky byly náročnější, a proto byl jako nápověda připraven speciální video-kanál, kde agent pomohl soutěžícímu dopátrat se potřebné odpovědi.

Zákazníci si tak mohli vyzkoušet jedinečné řešení "Videa do kontaktních center", které v současnosti uvádíme na trh.

cisco tech day

 

 

Naše služby

Kontakt

  •  Pekařská 621/7 155 00 Praha 5
  •  info@soitron.cz
  •  +420 266 199 911
  •  Soitron Group